18 тисяч військових з 12 країн НАТО: у Польщі почалися найбільші цього року військові навчання


У Польщі почалися найбільші цього року військові навчання DRAGON-19, в яких беруть участь 18 тисяч солдатів з 12 держав НАТО, а також 2,5 тис. одиниць військової техніки.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на Радіо Польща.

Навчання триватимуть чотири дні, вони проходять на суші, на морі, в повітрі і кіберпросторі. Головна мета маневрів – перевірити сумісність польських військових частин з військами союзників, які дислокуються у Польщі в рамках зміцнення східного флангу НАТО.

Головним учасником DRAGON-19 є 11-я Люблінська дивізія бронетанкової кавалерії. Її в рамках навчань підтримають, зокрема, військові підрозділи США, Великої Британії, Канади, Німеччини, Румунії і Словаччини.

Читайте також: Вступ України до НАТО: як до нас ставляться союзники, чим допомагають та чи готові прийняти в Альянсі

Нагадаємо, результати соціологічного опитування центру SOCIS та Комітету виборців України показують, що 51,1% українців підтримує вступ України в НАТО. У разі проведення референдуму про вступ, 51,1% підтримали б вступ в Альянс, а 29,4% - проголосували б проти. 12,1% опитаних відповіли, що не визначилися. У той же час, майже 54% вважають, що НАТО для України – це перш за все гарантія колективної безпеки, тоді як 24,9% думають, що Альянс стане лише посиленням військової загрози.