50 мішків сміття зібрали біля музею писанкового розпису в Коломиї

news-image: 50 мішків сміття зібрали біля музею писанкового розпису в Коломиї
Коломия доєдналася до всесвітньо популярного екологічного флешмобу Trashtag Challenge – люди з різних куточків прибирають сміття на забрудненій території і викладають фото “до” і “після”.

Волонтери, активісти, студенти політехнічного коледжу прибрали забруднену територію поблизу туристичної принади міста – Музею писанки, пише Дзеркало Коломиї.

Активісти за трохи більше дві години зібрали з невеликої території близько 50 мішків сміття.

Молодь наголошує, що вирішила, об’єднавши зусилля,  показати приклад і прибрати рідне місто.

“Спільними зусиллями ми утворили своєрідну  синергію, яка дала справді гарний результат. Адже питання екології є неабияк важливим, так як це, перш за все, наше із вами здоров’я. Ми не будемо передавати челеджу далі, а запрошуємо доєднюватись інші організації та навчальні заклади  міста . Адже дана акція проводитиметься  не одноразово, а впродовж цілого року”  –  каже директор БФ “Коник Хелп” Назарій Тодорів.

Територію біля Музею писанки прибирали 20 волонтерів – всі студенти політехнічного коледжу. Для кожного з них питання екологічних змін неабияк важливо.

Орест навчається на другому курсі, каже, що участь у флешмобі є важливим прикладом для збереження екології. в майбутньому він точно згадуватиме цей день коли власним прикладом показав важливість доєднання до такої акції.

“Це надзвичайно важливо особливо в нас в Україні, адже люди повинні вчитись бути свідомими і відповідати не лише за себе, а і за свого ближнього, відповідно, якщо залишаємо ми сміття, залишить хтось інший, приберемо ми – інші також прибиратимуть. І на такому рівні можна підтримувати чистоту повсюди”, – переконаний волонтер  Мар’ян Долинський.

Разом зі студентами територію прибирав і директор коледжу  Андрій Ляшеник: “Це була ініціатива благодійного фонду “Покуття” та Андрія Іванчука, ми стикнулись із таким прикрим фактом, що центр міста – два метри від Музею писанка – закиданий сміттям. Тому ми вирішили разом із студентами підтримати цю ініціативу. Наше місто має бути чистим”.

Активісти не передають челендж далі, а закликають коломиян поєднуватися до них.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.03.2019 22:29