Активісти пікетують гуртожиток силовиків, а звідти летять яйця


Близько 50 мітингувальників пікетують гуртожиток, в якому за їхніми даними проживають "беркутівці" та їхні сім'ї.

Як повідомляє кореспондент "Української правди", вони тримають плакати, в яких засуджують дії силовиків, зокрема, на них написано "І в тебе теж є мати і є сестра" тощо.

Двері гуртожитку, який знаходиться в Голосіївському районі Києва, наглухо зачинені. У вікнах першого поверху видно правоохоронців у спецобладунках і 5 автоматників.

При спробі зазирнути у вікна, звідти світять ліхтариками.

Жителі гуртожитку закидали пікетувальників яйцями. Також група молоді на 2 поверсі показує мітингувальникам непристойні жести.

Перед тим, активісти ходили на базу силовиків, що знаходиться неподалік - на Червонозоряному проспекті, 152а.

Вони обклеїли будівлю фотографіями побитих людей і "бекрутівців", яких підозрюють у побитті мирних громадян і журналістів.

Як відомо, 30 листопада, близько 4-ї ранку, "Беркут" силою розігнав Майдан Незалежності від мітингувальників, що виступали проти непідписання угоди про асоціацію з Євросоюзом. За медичною допомогою звернулися 35 осіб. 7 з них госпіталізували.

Вдень 30 листопада тисячі українців самоорганізувалися та вийшли на Михайлівську площу, щоб висловити свій протест проти силового розгону мирного мітингу.

1 грудня у Києві відбулося Віче, організоване опозицією, на яке вийшло кількасот тисяч людей.

Пізніше учасники протесту зайняли частину будівлі Київської міськадміністрації, Будинок профспілок та колишній Жовтневий палац.

У той самий день на вулиці Банковій біля адміністрації президента відбулася сутичка між силовиками та мітингувальниками.

5 грудня у прокуратурі заявили, що під час розгону мітингу на Майдані Незалежності 30 листопада постраждало 79 людей.

Станом на 4 грудня вже 305 людей звернулися по медичну допомогу в результаті сутичок, що сталися під час проведення масових акцій протесту в Києві.