Амбулаторія сімейної медицини у П'ядиках обслуговуватиме мешканців трьох сіл


У вівторок, 19 березня у рамках проведення Ради регіонального розвитку на Івано-Франківщині під головуванням Президента України Петра Порошенка було обговорено ряд важливих питань, зокрема у галузі розвитку медицини на селі.

Під час заходу глава держави зазначив, що за 4 роки лікувальні заклади області отримали понад 2 тис. одиниць медичного обладнання на загальну суму 175 млн грн. У сільській місцевості на Прикарпатті цього року передбачено будівництво 26 нових амбулаторій, інформує прес-служба ОДА.

Перебуваючи на Прикарпатті для участі в роботі Ради регіонального розвитку віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко із заступником голови облдержадміністрації Богданом Кобилянським відвідав П’ядицьку ОТГ, де ознайомився з ходом будівництва амбулаторії групової практики сімейної медицини.

Зазначимо, що будівництво амбулаторії в селі П’ядики здійснено за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

За словами Богдана Кобилянського, загальний кошторис будівництва склав понад 8,5 мільйонів гривень. З них, майже 870 тисяч гривень – це співфінансування громади.

На сьогодні вже завершено будівельні та внутрішні роботи у приміщенні, придбано обладнання. Амбулаторія забезпечено новим автомобілем Renault Duster. Медзаклад в с. П’ядики, в штаті якої двоє лікарів, обслуговуватиме чотири тисячі мешканців з трьох населених пунктів громади.