Ані пройти, ані проїхати: Біля ринку на Дністровській "розцвіла" стихійна торгівля

news-image: Ані пройти, ані проїхати: Біля ринку на Дністровській "розцвіла" стихійна торгівля
Центральний ринок на вулиці Дністровській облагороджують, втім не всі продавці хочуть торгувати в облаштованому приміщенні.

Франківський журналіст Роман Турій в соцмережі обурився стихійним базаром, що утворився на вулиці Дністровській.

"Я перепрошую, а що це за дічь на Дністровській, в районі вечірньої школи? Батьки з візками реально через дорогу об'їжджають цей стихійний ринок з городиною, смальцями, курами, і напевне чимось часів Другої світової... Словом, окупували тротуар з двох боків і дуууже мало місця аби розминутися", - обурений чоловік.

Думки користувачів соцмережі відразу розділилися. Одні підтримали думку, що молочним продуктам і городині не місце на тротуарі серед пилу.

"Продають з землі і ще всі викиди з авто які проїзжають повз. І дешевше вони не продають. І половина з них перекупщики. В нашій місцині такі абрикоси не ростуть", - переконана Ірина Кривенко.

"Аналогічна катастрофа на Тролейбусній. Базар по обидва боки вулиці, сміття гори. Цитуючи класика: «нема в місті браку ринків», - пише Наталія Гончарук.

"Моя мама з села молоко продає на ринку на БАМІ, а не срач розводить на тротуарах. Так, дикуни - це правильна назва для них", - переконана Mariia Lytvyn.

"Згідна - ринок окупували китайським барахлом. Селянам ніде продати свою продукцію..
Але... Кінець Мазепи,біля Сільпо-все теж з асфальту, хоч за 50метрів є облаштовані прилавки, які завжди порожні... Може справа таки в менталітеті---свині мають жерти з землі...
", - пише Наталка Наталка

Інші ж франківці почали захищати людей, які там торгують.

"Люди, схаменіться!!! Дякуйте цій "незаконній" торгівлі,за те ,що маєте що їсти!!! Ці люди тяжкою працею Вам це доставляють!!! Будьте вдячними", - пише Nadiia Shpak 

"Добре що там стоять. Дай Боже людям продати своє. Я не про перекупок. Такий Франківськ - мій. Можна й обійти", - вважає Volodymyr Yacobson.

Прожоджу дуже часто попри це місце, і не моду сказати, що там немає місця, щоб пройти... Купляючи у бабці молоко, чи ще щось, навіть не прошу скинути ціну, бо розумію, що це є важка праця, і продають переважно люди пенсійного віку. Стоять вони там не від солодкого і комфортного життя, а ще як їх заставити сплачувати податки, чи узаконити торгівлю, то певно та бідна бабця помре з голоду, взагалі....Ми всі добре знаємо, яка є пенсія в Україні, і як бабця продасть ту домашню курку, то зможе собі хоч ліків купити... Не їх треба розганяти, а влада повинна робити все для того, щоб старші люди гідно доживали свій вік", - пише Valeriya Kushnirenko.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.07.2019 17:04
загрузка...