Антимонопольний перевірить газовиків через численні скарги прикарпатців

news-image: Антимонопольний перевірить газовиків через численні скарги прикарпатців
До Антимонопольного комітету України надходять численні звернення від побутових споживачів природного газу стосовно приведення газовиками об’ємів використаного природного газу до стандартних умов.

Про це інформують в обласному відділенні АМКУ. Відтак, в Антимонопольному припускають, що дії операторів ГРМ можуть порушувати законодавства про захист економічної конкуренції на ринку розподілу природного газу. Тож, щоб не допустити ущемлення інтересів споживачів, розпочали перевірки.

"За наявності фактів приведення Оператором ГРМ (що здійснює свою діяльність на території Івано-Франківської області) об’ємів використаного природного газу до стандартних умов просимо повідомляти Івано-Франківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України на адресу: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 6, Головпоштамт, а/с № 22 або на електронну адресу: if@amcu.gov.ua.", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 23.11.2018 №1487-1528 заборонила газовикам приводити об’єми використаного природного газу побутовим споживачам до стандартних умов при здійсненні комерційних розрахунків за використаний газ.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.02.2019 14:20