Багатодітний коломиянин потребує коштів на боротьбу з раком

news-image: Багатодітний коломиянин потребує коштів на боротьбу з раком
Наприкінці вересня 42- річний коломиянин Володимир Мазуркевич, батько п'яти дітей, отримав від лікарів невтішний діагноз - мезотеліома( метастатичне враження правої легені), іншими словами - рак.

Сім'я Мазуркевичів велика: виховують трьох синів і двох дочок. Сини і донька - студенти вищих навчальних закладів, молодша донечка навчається в п'ятому класі, найменший син - в першому, пише Бліц-Інфо.

Дружинка Володимира Стефанія розповідає, що у жовтні в Івано Франківській обласній лікарні чоловікові робили операцію. Викачали 10 літрів рідини. Направили на біопсію. Звідти і прийшли невтішні новини.

"Вже на початку листопада ми пройшли перший курс хіміотерапії. Вартість одного препарату Пеметрексед 12000 тис. грн. На Миколая другий курс. А зараз, 15 січня, в нас третій курс. Витративши за три місяці 35000тис.грн (враховуючи операцію і різні платні аналізи) у нас вже не залишилося коштів. Я звертаюся до Вас дорогі люди. ДОПОМОЖІТЬ врятувати життя дорогого чоловіка і найкращого батька п'ятьох дітей. Дай Вам Боже здоров'я за підтримку!!!",- просить коломиянка.

Номер картки Приватбанку дружини: 4731219104535772

Номер телефону: 0982296210.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.01.2019 18:46