Без розеток і вогнегасників: Батьки з Раковецької школи нарікають на недоробки


У вересні школярі вперше зайшли до новозбудованої школи в Раковці.

Втім, вже за два місяці «вилізли» всі недоробки. Про це повідомили батьки школярів під час засідання бюджетної комісії обласної ради, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

«Ми звертаємося до обласної влади, бо не знаємо куди ще. Дуже тішимося, що нова школа відкрита, адже діти раніше вчилися в жахливих умовах. Втім уже «вилізли» всі недоробки. Зокрема у нас в школі навіть немає вогнегасників. Один перенесли зі старої школи, а далі хоч бери і купуй за свої кошти. В класі інформатики комп’ютери поставили, а немає розеток. У класі хімії немає шаф для реактивів, щоб діти не отруїлися випарами. Окрім того просимо обгородити школу, бо ходять всі хто хоче», - нарікають батьки.

Депутати поцікавилися в начальника Департаменту будівництва, як вони прийняли в експлуатацію школу, якщо є стільки недоробок.

«Ми знаємо про ці проблеми. Минулого тижня виїздила комісія від ОДА. За вогнегасники зауважень не було. Було п’ять зауважень, які необхідно доробити. Ми їх обов’язково доробимо. Що стосується розеток, то вони зроблені згідно проекту, а те що вимоги змінилися, ми не винні. Школа довгобуд і вимоги по проекту застаріли», - пояснив Рачкевич.

Члени бюджетної комісії обурилися, мовляв розетки і раніше були потрібні, як вогнегасники і шафи для реактивів.

«Підготуйте звіт про недоробки. Те, що підрядник не доробив - має зробити за власні кошти, а решту ми дамо гроші. Нам соромно перед батьками, що школу відкрили два місяці тому, а вже такі проблеми», - доручив голова комісії.