Безкоштовні екскурсії містом відвідали понад 300 франківців

news-image: Безкоштовні екскурсії містом відвідали понад 300 франківців
13 травня в Івано-Франківську стартував 7-й сезон безкоштовних екскурсій. Щонеділі всі охочі жителі та гості міста збирались поблизу міської ратуші щоб у супроводі екскурсоводів почати мандрувати івано-франківськими вулицями.

З травня до 16 вересня відбулось 19 таких подорожей, йдеться у радіопередачі на UA:Карпати, пише Бліц-Інфо.

«В цьому році екскурсії відвідали понад 350 осіб. Здебільшого – це місцеві мешканці, також були туристи з Києва, Одеси, Чернігова, Хмельницька, Львова», - зазначає начальник відділу туризму ОДА Віталій Передерко.

Екскурсовод Наталія Гугіль зауважує, що вже вдруге проводила безкоштовні екскурсії. За її словами, близько 80% відвідувачів – це іванофранківці.

«Іноземці скоріш за все навіть не здогадуються, що у нас проводять безкоштовні екскурсії. Ален насправді навіть містятяни після екскурсії часто кажуть: Скільки у місті живу, а не знаю, що у нас така цікава історія. Цього року до мене на екскурсію вперше прийшли мої батьки», - каже Гугіль.

Щороку збільшується цікавіть до таких екскурсій. Так, цього року на три екскурсії прийшло понад 50 людей.

Цьогоріч проводили також тематичні екскурсії. Зокрема, заступник начальника управління інвестиційної політики Володимир Устинський проводив екскурсії по музеях. За його словами, у місті є шість великих музеїв, а також багато маленьких.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.09.2018 10:24