"Бідний" екс-нардеп збудував в Коломиї розкішний будинок замість старої хати

news-image: "Бідний" екс-нардеп збудував в Коломиї розкішний будинок замість старої хати
Народного депутата 8 скликання Юрія Тимошенка запідозрили у зведенні двоповерхового будинку в Коломиї за "нечисті" гроші.

Про це в мережі повідомив журналіст Василь Крутчак. За його словами, з моменту депутатства справи в Юрія Тимошенка почали йти значно краще.

"Зокрема можна побачити через Google maps, як в місті Коломия виглядав в 2015 році будинок Юрія Тимошенка (коломияни між собою жартують, що до депутатства хата Тимошенка була підперта коликами). Правда вже на цьому ж фото можна побачити новий паркан та новеньку бруківку", - написав Крутчак.

Світлина від Vasyl Krutchak.

З фотографій, які зроблені вже в цьому році, каже журналіст, можна побачити, що стара хатинка була повність зруйнована, а на її місці зявився новенький красивий будиночок.

Світлина від Vasyl Krutchak.

"Я взяв і підбив всі кошти(з урахуванням, що з даних коштів ні 1 копійки не було витрачено на харчі та побутові потреби), які були зазначені у деклараціях в період з 2016 по 2018 рр. в Юрія Тимошенка та його рідних, оскільки на 2018 рік вже зявився новенький будинок. Отже, вийшла ось така сума 522 085 грн. Цього не достатньо для будівництва такого будинку. Стрімке фінансове зростання за деклараціями в Тимошенка Юрія Володимировича можна спостерігати вже після президентських виборів в яких він теж брав участь, як і його однофамілець Тимошенко Юлія Володимирівна). Ось так під прикриттям патріотизму та власних шкірних інтересів збагачувались «патріоти», - підсумував журналіст.

Читайте також: Ще один прикарпатець зібрався у президенти

Як прикарпатський нардеп назбирав 2,5 мільйони застави, щоб піти у президенти


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.01.2020 19:47
загрузка...