Біля франківського вокзалу провели акцію проти продажу алкоголю дітям

news-image: Біля франківського вокзалу провели акцію проти продажу алкоголю дітям
5 вересня Департамент молодіжної політики та спорту спільно з КП "Муніципальна Варта" організовано вуличну акцію під назвою "Відповідальність" в рамках реалізації Програми протидії вживання алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім та формування навичок здорового способу життя".

Мета акції полягає у застереженні до продажу алкоголю і тютюну неповнолітнім, інформуванні та роз'ясненні суб'єктам підприємницької діяльності про відповідальність за порушення норм чинного законодавства, а також прав самих підприємців . Про це йдеться на сторінці спільноти Тверезий Франківськ.

Місцем проведення акції став залізничний вокзал міста, де зосереджена велика кількість торгових закладів, які серед основного асортименту реалізовують в тому числі алкоголь і тютюн.

Варто відзначити, що акція отримала схвальні відгуки у самих власників торгових закладів, а велика кількість питань від них свідчить про ефективність такого роду превентивного заходу.

Кожен заклад отримав пластикову табличку, яка має на меті інформування неповнолітніх, що тут працюють відповідальні та поінформовані продавці.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 05.09.2019 14:50
загрузка...