Біля івано-франківського міського озера вирубують дерева!

news-image: Біля івано-франківського міського озера вирубують дерева!
З таким заголовком на пошту редакції «Бліц-Інфо» надійшов лист від пана Василя. Чоловік пише, що поряд з міським озером Івано-Франківська, неподалік Центральної міської клінічної лікарні, почали масово зрізати здорові, зелені дерева.

Звичайно, таке неподобство дуже занепокоїло небайдужого іванофранківця  – «Можливо хтось вирішив розпочати будівництво елітного житла прямо на березі міського озера?» - запитує стурбований чоловік.

Як запевнили кореспондента «Бліц-Інфо» у Департаменті житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку Івано-Франківського міськвиконкому, ніякого будівництва поруч з міською лікарнею не планується. А кілька тополь зрізали заради безпеки мешканців міста.

«До нашого департаменту звернувся головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк з проханням зрізати кілька старих тополь поряд з підпорядкованим йому медзакладом.  Адже вони були в аварійному стані, могли впасти в будь-який момент. Та про масову вирубку взагалі мова не йде – зрізали всього 7-8 дерев», - наголосили в департаменті ЖКГ. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 31.10.2013 08:20
загрузка...