Біля водосховища у Бурштині облаштують зону для відпочинку

news-image: Біля водосховища у Бурштині облаштують зону для відпочинку
Бурштинська зона відпочинку біля водосховища стане справжнім комфортним та впорядкованим місцем дозвілля городян та гостей міста.

Все – завдяки конкурсу «Громада своїми руками» від ДТЕК.  Цього року виграв проект зі створення зони відпочинку на берегах Бурштинського моря. За це проголосували городяни у мережі.

У Бурштині вже сьомий рік проводиться конкурс «Громада своїми руками». Цього разу місто подало чотири ідеї на великий грант. Містяни проголосували за проект із облаштування зони відпочинку на водосховищі. Окрім нього, були ідеї створення муралів на стінах будинків, реставрація сходів, що ведуть до водосховища, та встановлення великого екрану у центрі міста.

«Ми раді за такий проект, теж брали участь у голосуванні. Роботи з його реалізації незабаром розпочнуться. Спочатку створимо робочу групу з вирішення всіх нюансів, і, відповідно, будемо працювати над його реалізацією», - каже заступник голови міста Бурштина Надія Кіцела.

За підрахунками авторів ідеї, вартість її втілення у життя складе 400 тисяч гривень. Наразі обирають, хто буде виконувати необхідні роботи. Оновлену зону відпочинку бурштинцям обіцяють показати вже у вересні.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.07.2019 17:52
загрузка...