БК “Вертикаль” збудує дамбу та облаштує загальнодоступну набережну поблизу Черніїва


У лютому цього року стартував продаж квартир у новому наймасштабнішому на Прикарпатті житловому комплексі під назвою “Місто Станиславів”, будівництвом якого займається відома у регіоні інвестиційно-будівельна компанія “Вертикаль”.

Комплекс знаходиться на межі Івано-Франківська та села Черніїв, поблизу річки Бистриці Надвірнянської. Будівництво вже прикувало до себе увагу місцевих мешканців, більшість з яких підтримують залучення до села інвестицій та сподіваються, що це сприятиме подальшому розвитку. 

Нічого дивного, адже забудовник обіцяє укріпити береги Бистриці дамбою, яка захистить село від можливих повеней, облаштувати набережну для всіх неподалік “Міста Станиславів”, висадити парк, а на території самого комплексу навіть зробити фонтанний ансамбль. 

Звісно, ідея повністю облаштувати набережну спочатку виникла для того, щоб зацікавити майбутніх мешканців житлового комплексу, який буде знаходитися у безпосередній близькості до річки, але вільний доступ до неї будуть мати усі охочі черніївці та франківчани. Ми сподіваємося, що вона стане улюбленим місцем для ранкових пробіжок, прогулянок закоханих та батьків з діточками”. - наголошує керівник відділу маркетингу компанії “Вертикаль” Олена Хапалова.

Але це ще не все: будівельна компанія “Вертикаль” планує збудувати на території комплексу торгово-розважальний центр, приватний дитячий садочок, дошкільний заклад та 7 спортивних зон, серед яких футбольне та баскетбольне поле, волейбольний майданчик, тенісний корт, столи для настільного тенісу, тренажерна зона на відкритому повітрі, фітнес-клуб. Користуватися цими благами зможуть як мешканці Черніїва так і Івано-Франківська. 

“Місто Станиславів” - соціально відповідальний проект. Саме тому ми обрали малоповерхове будівництво (будинки планується зводити лише на 4 поверхи - ред.), саме тому ми вкладаємо гроші в інфраструктуру, у відпочинкові зони, в облаштування дамби та набережної. Цей проект не для того, щоб просто заробити кошти, а й для того, щоб покращити життя людей, зробити щось важливе, що залишиться в історії і буде радувати мешканців навіть через багато років. Поки що людям складно повірити у гарні наміри великих компаній, але ми зробимо усе можливе, щоб зруйнувати цей стереотип”. - коментує керівник відділу продажу компанії “Вертикаль” Олена Недельчак.

У компанії також розповіли, що ідея створити “місто в місті” прийшла до них під час подорожей Європою. Команда “Вертикалі” вперше побачила такий незвичний житловий комплекс у Братиславі, пізніше - у Бухаресті. Захотілося, щоб подібне з’явилося і в рідному Івано-Франківську.  Зауважимо, що на сьогодні далеко не усі забудовники готові вкладати кошти у розвиток передмістя. А, між тим, міська рада всерйоз розглядає можливість приєднання протягом найближчого часу Черніїва та інших ближніх сіл до складу Івано-Франківська.

На правах реклами