Бруд та безлад: На Тлумаччині перевірили неблагополучні сім'ї

news-image: Бруд та безлад: На Тлумаччині перевірили неблагополучні сім'ї
Днями працівники служби у справах дітей Тлумацької РДА спільно з командою провели обстеження двох неблагополучних сімей, які проживають на території Кутищенської сільської ради.

Про це повідомляє Служба у справах дітей Тлумацької РДА.

Слід зазначити, що умови проживання в одній із таких сімей далекі від ідеальних, а саме: в хаті не прибрано, в кімнаті безлад, речі та одяг розкидані, їжа для дітей не зварена, діти належним чином не доглядаються, а самі батьки зловживають спиртними напоями, часто конфліктують між собою, ніде не працюють.

Працівники служби у справах дітей провели з батьками профілактичну бесіду щодо зловживання спиртними напоями, забезпечення належних умов проживання дітей, дотримання санітарно-гігієнічних норм. Також дорослим надали консультації з питань медичного обстеження дітей, раціонального використання коштів, отриманих на дітей.

"Батьків попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо своїх неповнолітніх дітей, оформлені відповідні протоколи та надано місячний термін для виправлення ситуації. У випадку невиконання зазначених вимог, розглядатиметься питання про доцільність позбавлення подружжя батьківських прав",- йдеться в дописі.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.04.2019 08:00