Через позов підприємства, яке звинувачують у шахрайстві, заблоковані рахунки департаменту будівництва ОДА

news-image: Через позов підприємства, яке звинувачують у шахрайстві, заблоковані рахунки департаменту будівництва ОДА
Рахунки департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА вже кілька тижнів заблоковані.
Це – результат судового позову ТОВ «Буд-Енерго-Стандарт», яке зареєстроване у Запоріжжі. Йдеться про нібито невиконання структурним підрозділом ОДА взятих на себе зобов’язань щодо повної оплати робіт по будівництву очисних споруд у місті Коломия ще в 2011 році. У той же час,  у місцевих чиновників є підозри, що частина робіт підприємством виконана лише на папері, за цим фактом відкрите кримінальне провадження.
 
Цю інформацію “Галці” підтвердив директор департаменту Володимир Рачкевич. Подробиці ситуації пообіцяв розповісти у вівторок.
 
Через заблоковані рахунки департамент будівництва не може продовжувати ремонтні і будівельні роботи в закладах медицини та освіти. Це також загрожує повній зупинці ремонту місцевих доріг області, зокрема скандальні ділянки в Делятині та Болехові.
 
До слова, на ресурсі “Наші гроші” йдеться, що керівництво ТОВ «Буд-Енерго-Стандарт»  неодноразово підозрювали в несплаті податківзавищенні вартості ремонтних робіт. Також фірма фігурувала у справі про організацію конвертаційного центру, організаторами якого серед інших був  засновник підприємства Юрій Марущак.
Цікаво,  що ТОВ «Буд-Енерго-Стандарт» уклало договір про відступлення права вимоги на користь іншого підприємства – ТОВ «МЕГА-ПАУЕР-БУД»  (м. Київ).  У вільному доступі про діяльність цієї фірми інформація практично відсутня. Окрім ухвали від 26.03.2018 № 757/14239/18-К, в якій Печерським районним судом м. Києва в рамках кримінального провадження у сфері економіки накладено арешт на грошові кошти, які обліковуються на рахунках ряду підприємств, серед яких фігурує ТОВ «МЕГА-ПАУЕР-БУД».

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 27.08.2018 20:31