Чорна п'ятниця: Марцінків перевірив роботу маршруток та пообіцяв нову зупинку

news-image: Чорна п'ятниця: Марцінків перевірив роботу маршруток та пообіцяв нову зупинку
Сьогодні, 9 листопада "Чорна п'ятниця" пройшла вулицями Івана Павла ІІ, Івасюка, Молодіжною, Кардинала Любачівського.

Останню капітально відремонтували цього року, тому подивились, чи є якісь зауваження до виправлення. Про це в мережі повідомляє голова міста Руслан Марцінків, пише Бліц-Інфо.

Велике завдання на наступний рік - облаштування тротуарів на Івана Павла ІІ.

"Доріжки тут в занедбаному стані, ремонтуємо двори в мікрорайоні, але час зосередитись і на самій вулиці. Одним з найбільших проектів - ремонт двору Івана Павла ІІ, 28-30 - Івасюка, 28-30", - пише мер.

Також перевірили громадський транспорт. За словами Марцінківа, цілком очікуваним стало те, що найменше скарг на 27 маршрут.

"Ще один доказ, що комунальний перевізник є найдисциплінованішим. Є труднощі з 40 маршрутом, бо жоден перевізник не подався на конкурс. Поки плануємо наступним комунальним маршрутом зробити 41 та підсилити 37. А далі будемо дивитись, де ще є гостра потреба",- зазначає свободівець.

Зокрема, очільник анонсував встановлення ще однієї зупинки.

"Наступного року встановимо зупинку навпроти "Маневру". Оскільки тротуар там дуже вузький, це буде зупинка нового типу - без лавочок. Але так люди зможуть з комфортом дочекатись маршрутки у дощ чи вітряну погоду",- йдеться в дописі.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 09.11.2018 10:20