Дав 500 гривень та втік. З'явились нові подробиці ДТП у Крихівцях

news-image: Дав 500 гривень та втік. З'явились нові подробиці ДТП у Крихівцях
У середу, 20 березня на пішохідному переході в Крихівцях водій буса збив хлопчика, який переходив дорогу.

Інцидент трапився близько 8 години ранку, коли хлопчик йшов до школи. Подробиці ДТП у мережі повідомила мама хлопчика Наталія Струк.

За її словами, хлопчик розповів, що переходив дорогу на зелене світло пішохідного світлофора біля магазину "Добродій" коли його збив білий бус.

"Майже дійшов до острівця безпеки і тут його збиває машина. Водій пролетів на червоне світло. І зачепив малого, який майже дійшов до острівця безпеки. Дитина падає в сторону острівця безпеки. Водій проїжджає далі, зупиняється за декілька сот метрів. За той час малий встає. Переходе дорогу повністю. Плаче бо сильно вдарила машина в бік і коли падав руку пошкодив. Але більше переживав, що вимастив куртку. Ну і злякався напевно. Стан шоку", - розповідає мама.

Водій підійшов спитав чи все добре, дав малому 500 гривень і поїхав в сторону Драгомирчан.

Струк розповідає, що хлопчик подзвонив до неї та повернувся додому. Сильно болів бік та рука, тож сусідка та дільничий лікар порадили звернутись до лікарні.

"Приїхали в лікарню на Коновальця в травмпункт. Зробили два рентгена на руку і на стегно. В результаті Стасу наклали на ліву руку гіпсову пов'язку на три тижні. Кістки тазу цілі. Зробили УЗД черевної порожнини. Ніби все добре. Внутрішні органи цілі. Забій просто. Здали кров, сечу.Оглянув хірург, рекомендував лежати весь день, щоб напевне не виникло надалі ніяких ускладнень, бо якщо там є якісь тріщинки чи в селезінці, чи в нирці, які можливо не виявили на УЗД, щоб не розійшлись більше. Порадив слідкувати за станом дитини дома і при найменшому погіршення стану негайно звертатися в лікарню. Ще оглянув невропатолог. Постукав молоточком по колінах, ліктях. Проводив ним перед очима. Оглянув голову, чи нема пошкоджень. Сказав ніби все добре. Попередив, що страх в дитини буде ще довго. Порекомендував заспокійливі попити"

Поліцію про ДТП повідомили медики з травмпункту. Далі жінка з хлопчиком поїхала до міськвідділу писати заяву. Там ще провели пару годин. Відтак поїхали зі слідчим на місце ДТП. 

Відтак Наталія Струк просить всіх, хто бачив аварію звернутись до поліції та розповісти деталі.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.03.2019 10:50