Депутат сплатить майже 1,8 млн податків з мільйонів у декларації, які не зміг пояснити

news-image: Депутат сплатить майже 1,8 млн податків з мільйонів у декларації, які не зміг пояснити
Понад рік тривало досудове розслідування. У справі про незаконне збагачення Любомир Жупанський – екс-секретар Коломийської міської ради та очільник Коломийського осередку БПП “Солідарність” – мав пояснити походження своїх доходів, вказаних у декларації.

Проте Любомир Жупанський не зміг пояснити походження своїх статків (майже 6,5 млн грн) і тепер змушений буде заплатити майже 1,8 млн грн податкового боргу. Про це пише Вільне Інфо.

У вересні 2017 року ГО “Прозора Коломия” звернулася до Національного агентства з запобігання корупції про невідповідність майнового стану секретаря Коломийської міської ради Любомира Жупанського та його способу життя.

Згодом, у жовтні цього ж року, правоохоронці відкривають кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення секретаря Коломийської міської ради Любомира Жупанського. Прокуратура Прикарпаття встановила невідповідності даних щодо задекларованої вартості квартири, житлового будинку, транспортних засобів та грошових активів з отриманою податковою інформацією на 6 млн 302 тис. грн.

Досудове розслідування тривало понад рік.

У грудні 2018 року Івано-Франківським окружним адміністративним судом відкрито провадження в справі щодо незаконного збагачення Любомира Жупанського.

В кінці лютого 2019 Івано-Франківський суд виніс рішення задовольнити адміністративний позов Головного управління ДФС в Івано-Франківській області до депутата та екс-секретаря Коломийської міської ради Любомира Жупанського про стягнення податкового боргу та стягнути з нього в дохід бюджету податковий борг в сумі 1 786 671 грн. 86 коп.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.03.2019 11:00
загрузка...