Держгеокадастр на Прикарпатті очолив Любомир Чорнописький


Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка представила колективу головного управління держгеокадастру в Івано-Франківській області.
Ним став Любомир Чорнописький, який переміг під час конкурсу на цю посаду та призначений відповідно до наказу голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, пише пресслужба ІФ ОДА.

«Вважаю, що керівниками в управліннях Держгеокадастру повинні ставати особистості, які мають профільну освіту, пройшли ті професійні сходинки роботи із земельними питаннями та мають необхідний досвід й знання цієї служби з середини. Переконана, що це саме такий управлінець», - зауважила Марія Савка.

Також посадовець розповіла, що Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру доручені надзвичайно важиві питання напередодні актуальних законодавчих рішень щодо обігу земель сільськогосподарського призначення та відкриття земельного ринку, які ставлять нові пріоритети, над якими потрібно працювати.

Акцентувалася увага на виділенні земельних ділянок воїнам АТО/ООС, наданні  якісних послуг головним управлінням держгеокадастру в Івано-Франківській області та роботі земельної інспекції.