Десять українських музикантів, яких ви скоро полюбите


8 листопада в Україні почався другий етап впровадження законопроекту про квоти україномовних пісень і передач на радіо. З цього дня частка україномовних пісень на радіо повинна становити 30%, а не 25%. Мова йде про відсоток від загального обсягу пісень протягом доби, а також від включених в ефірі з 7:00 до 14:00, а також у проміжку часу 15:00 – 22:00.

Крім того, з 8 листопада частка передач, у тому числі інформаційних, аналітичних або розважальних блоків, повинна скласти не менше 55% (раніше квота становила 50%).

Styler вирішив познайомити з творчістю українських артистів, які поки що не дуже відомі широкому загалу, але скоро створять конкуренцію вже зірковим виконавцям. І повірте, скоро пісні цих виконавців не просто будуть звучати з ФМ-приймачів, але і будуть “розривати” найвідоміші концертні майданчики України.

АБІЄ

Молода виконавиця з Миргорода Наталія Шевченко всього за кілька місяців закохала в себе поціновувачів якісної україномовної інді-музики. Але її музика варта того, щоб її почули мільйони українців.

ADAM

Михайло Клименко та його молода команда роблять музику дійсно світового рівня. Незважаючи на це, у групи ще немає жодного альбому. Зате композиції і кліпи ADAM вже полюбилися багатьом меломанам, які стежать за розвитком української музики в мережі.

KIMA

Всім шанувальникам молодої української поп-музики обов’язково потрібно почати стежити за Олею Борин з Івано-Франківська. В її репертуарі поки тільки один студійний сингл, але зате який!

JERRY HEIL

Ця юна дівчина вже давно прославилася на просторах YouTube. Правда, як блогер. Але нещодавно на Яну Шемаєву звернула увагу сама фронтвумен групи ONUKA Ната Жижченко. І ось у Jerry Heil вийшов міні-альбом, до якого увійшли авторські композиції Яни.

PIVNICH

Одна з наймиліших і романтичніших груп нашої країни. Андрій і Анастасія Савдеєви своєю музикою зачіпають найпотаємніші струни душі.

ЖЕНЯ І КАТЯ

Ще один “сімейний підряд” в українському шоу-бізнесі. Пісні вінницького дуету вже звучать на деяких радіостанціях. Але цього, звичайно ж, мало для такої групи.

LATEXFAUNA

Незвичайна манера виконання Діми Зезюліна і атмосферна музика київського колективу трохи більше року зачаровує публіку клубів столиці та інших міст країни. Але для радіо вони – “неформат”. Може, працівникам радіостанцій пора вже викоренити із свого лексикону це ріжуче вуха слово?

БРУДНІ

Київська гараж-рок/блюз-рок-група, напевно, і не сподівається прорватися в українські радіоефіри. Хоча, як показує практика, в західних країнах така музика дуже і дуже  затребувана.

SEMMAR

Дуже трудолюбива команда, яка працює не покладаючи рук на благо української культури. Але не всі, як виявилося, цінують те, що роблять ці київські хлопці. Та скоро, віримо, все змінитися. На краще, звісно ж.

ПЛЕСО

Львівська команда також вже не перший день на сцені. Але от прорватися на всеукраїнські ФМ їм так і не вдається.