Діти пропускають чемпіонати: В обласній федерації шашок нарікають на брак коштів


Нещодавно закінчились змагання з шашок-64 та шашок-100, які проходили у Вінниці, Херсоні, Полтаві та Кам’янську.

Про це йшлось сьогодні, 4 квітня під час прес-конференції шахово-шашковому клубі, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Голова обласної федерації Костянтин Балтажи зазначає, що наразі у шахово-шашкового клубу проблеми з грошима. За його словами, аби відрядити одну дитину на чемпіонат Європи, який відбудеться 22 квітня, потрібно 20 тисяч гривень, а таких дітей є п'ять. Відповідно – ніхто не їде.

«Ми постійно брати участь у чемпіонатах України, а цього року не змогли, адже нам сказали, що потрібно грати на новому обладнанні. Грошей аби купити їх немає. Діти грають шашками, які ще колись купив я», - розповідає тренер.

Єлизавета Дружук брала участь у змаганнях Вінниці, Херсоні та Полтаві. До змагань  по декілька годин проводила за дошкою. У Вінниці дівчинка зайняла друге місце у блискавичній грі, Херсоні – 1 місце у швидкій та 2 у блискавичній іграх, а у Полтаві – 3 місце у класичній грі.

«Мої недоліки були напевне в тому, що я деколи через брак часу не вираховувала ходи суперників. Треба більше працювати над собою та слухатись тренера. Найсильнішими суперниками були гравці з Дніпра та Харкова. Все через те, що вони більше займаються, мають більше вільного часу», - зауважує дівчинка.

Дівчина зауважує, що бачить своє майбутнє за шашками.