Дівчина з Надвірної виборола срібло на чемпіонаті світу з самбо

З 9 по 11 листопада 2018 року в місті Бухарест (Румунія) проходив Чемпіонат світу з боротьби самбо серед чоловіків та жінок, в якому взяла участь збірна команда України.
Спортсменка із Надвірної Олена Сайко посіла друге місце, здобувши у «скарбничку медалей» нашої збірної срібну нагороду, інформує прес-служба ОДА.

У запеклій боротьбі Олена перемогла досвідчених спортсменок з Америки, Мексики, Монголії та, на жаль, у фінальному поєдинку поступилась борчині із Білорусії.

Слід відзначити, що у ваговій категорії, в якій виступала прикарпатська борчиня, а це 64 кг, брали участь взяли понад 20 учасниць.

Ще один спортсмен із Надвірної – Іван Пилип’як – представляв Івано-Франківщину в змаганнях серед чоловіків, але зумів лише посісти сьоме місце у ваговій категорії 57 кг. Додамо, Івану всього 21 рік, а змагався він із спортсменами значно старшими, а яких вікова категорія біля 30 років.

Обоє спортсменів тренуються під керівництвом заслуженого тренера України Євгенія Боднарука та тренера Андрія Микитина.