Для Франківських студентів влаштували мистецько-патріотичну акцію

news-image: Для Франківських студентів влаштували мистецько-патріотичну акцію
Сьогодні, 21 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи у театрі кіно «Люм’єр» відбулася мистецько-патріотична акція для студентської молоді Прикарпаття.

Голос франківського майдану Ростислав Микитюк, виступаючи перед присутніми, згадав ті дні, коли щодня звертався до тих, хто приходив на Майдан відстоювати демократичні цінності, права і свободи людини, інформує прес-служба ОДА.

Він зазначив, що Революція Гідності стала ще одним доказом споконвічного прагнення українського народу до свободи і незалежності. Українське суспільство зробило перший крок до Європи та показало рішучість своїх намірів. День Гідності і Свободи – це не просто чергове свято в календарі, він є твердженням ідеалів свободи і демократії, шануванням тих, хто віддав свої життя, захищаючи інтереси громадян України.

Начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак у своєму виступі звернув увагу на те, що дуже важливо аби молодь знала свою історію та відчувала її серцем. І саме сьогодні художній фільм «Позивний «Бандерас» покаже їм події 2014 року, коли учасники Майдану, захищаючи свою гідність та свободу, пішли виборювати територіальну цілісність на Схід України. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.11.2018 20:29