Для прикарпатського санаторію "Косів" шукають нового керівника

news-image: Для прикарпатського санаторію "Косів" шукають нового керівника
МОЗ України оголосили конкурси на керівні посади у низку медичних закладів. Серед медзакладів, яким шукають нових керівників і спеціалізований санаторій «Косів», що знаходиться у селі Смодна, на Прикарпатті.

Про це в мережі пише в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

"Формальні вимоги фактично такі, що кожен лікар зі стажем роботи 5 років може податися на вакансію. Проте при цьому він має мати план розвитку закладу, який включатиме бачення щодо його місця в трансформації системи охорони здоров’я", - зазначає Супрун.

Основні напрями діяльності медзакладу:

надання комплексного лікування з максимальним використанням кліматичних факторів та природних лікувальних ресурсів регіону, а також інших лікувальних та нетрадиційних методів відповідного лікування з метою закріплення результатів, досягнутих на госпітальному етапі, ліквідації залишкових явищ оперативних втручань, травм, скорочення періоду відновлення порушених функцій та запобігання переходу патологічного процесу у хронічний перебіг тощо; розробка та впровадження нових ефективних методів діагностики, лікування та реабілітації, а також організаційних форм роботи передових санаторно-курортних закладів; проведення аналізу ефективності лікування хворих на санаторному етапі; проведення науково-практичних робіт з питань розроблення, впровадження та використання нових методів лікування та реабілітації; надання послуг населенню, у тому числі платних, у встановленому законодавством порядку.

Детальніше про вакансію на сайті МОЗ.

Прийом документів для участі у конкурсі здійснюватиметься з 08.10.2018 до 30.10.2018 у Міністерстві охорони здоров’я України, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, буд.7, каб. 46.

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: (044) 253 82 63, e-mail: kadru.moz@ukr.net.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.10.2018 20:00