Для Януковича у прикарпатській "Синьогорі" відремонтували альтанки за 1,5 мільйона доларів

news-image: Для Януковича у прикарпатській "Синьогорі" відремонтували альтанки за 1,5 мільйона доларів
На ремонт альтанок в Державній резиденції «Синьогора» в Івано-Франківській області пішло 1,5 мільйона доларів.

Про це в інтерв'ю «Главкому» розповів голова Державного управління справами Сергій Березенко.

«Коли я вперше потрапив до «Синьогори», був вражений ремонтом альтанок, невеликих дерев'яних об'єктів, класичних гуцульських будинків. На їх обробку витратили півтора мільйона доларів: тільки для того, щоб тодішній господар (Янукович. - Ред.) Відсвяткував один день Різдва », - розповів Березенко.

За його словами, цинічність тодішнього режиму полягає в тому, що кошти на шикарне життя брали не тільки з ДУС, а й з інших міністерств і відомств.

«Наприклад, Івано-Франківська обладміністрація та Управління капітального будівництва ремонтували об'єкти ДУС. Також гроші брали навіть з агентства з проведення Євро-2012 для будівництва VIP-терміналу для Януковича. Мінінфраструктури теж виділяв чималі суми. Все настільки було масштабно, що добра половина міністерств були залучені в процес забезпечення хорошого життя президента через ДУС », - розповів глава відомства.

Нагадаємо, президентську резиденцію "Синьогора" в Гуті продадуть навесні з аукціону.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.12.2014 04:39Станіславець
21.01.2015 16:00
А що змінилося? В яку суму обходиться щоденне утримання цієї резиденції? Доцільність її утримання? Невже, для того щоб Президент 2-3 рази в рік сюди приїхав на 1-2 дні. Уявіть на скільки це збитковий і обтяжуючий для платників податків об'єкт, тим більше в теперішній час. Такі об'єкти хоч якийсь повинні приносити дохід, або хоча би госпрозрахунково окуплюватись - це буде по-європейськи.
виктор
10.12.2014 06:40
вроде бы поздновато отремонтировали

загрузка...