Для завершення вулиці Проектна в Івано-Франківську треба 1 мільйон гривень. Комунальники хвилюються за життя дітей, а Анушкевичус обіцяє "дотиснути" казначейство

news-image: Для завершення вулиці Проектна в Івано-Франківську треба 1 мільйон гривень. Комунальники хвилюються за життя дітей, а Анушкевичус обіцяє "дотиснути" казначейство
Управління капітального будівництва Івано-Франківська продовжують роботи по будівництву нової дороги по вулиці Проектна. Йдеться про вулицю, яка має продовжити Південний бульвар до вулиці Гетьмана Мазепи (в районі загальноосвітньої школи-ліцею №23) і таким чином з’єднати з останньою автомобільним сполученням вулицю Бельведерську (від міськвідділу УМВС в області).

Івано-Франківськ уже довго страждає від заторів на перехресті вулиць Мазепи-Пилипа Орлика-Січових Стрільців та вулиць Мазепи-Короля Данила. Введення в експлуатацію саме вулиці Проектної мало би частково розв’язати цю проблему. «Тягучки і пробки пов’язані  з тим, що ми досі не завершили вулицю Проектну. Великий би потік транспорту пішов туди», - припустив на сьогоднішній оперативній нараді Івано-Франківського міського виконавчого комітету міський голова Віктор Анушкевичус.

Як повідомив кореспонденту «Бліц-Інфо» керівник Управління капітального будівництва міськвиконкому Володимир Ковальчук, держказначейство боргує управлінню 2,2 мільйона гривень на капітальні ремонти доріг. Близько 1 мільйона гривень «зависло» на рахунках казначейства, призначені на завершення будівництва вулиці Проектна.

Наразі вирішується питання про організацію перехрестя майбутньої вулиці Проектна і Мазепи, адже поруч загальноосвітня школа №23. Для безпеки дітей тут повинні встановити нові світлофори та паркани вздовж дороги. Для вирішення даного питання міська влада шукає інвесторів.

Щодо самої вулиці, то «комунальникам» залишилося збудувати 50 метрів асфальтного покриття. Тут вже міський голова Віктор Анушкевичус заявив, що спробує «дотиснути» казначейство та отримати «омріяні» кошти на будівництво вулиці Проектна. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.10.2013 12:53
загрузка...