Дністровський каньйон манить туристів: На Прикарпатті відкрили перший річковий порт

news-image: Дністровський каньйон манить туристів: На Прикарпатті відкрили перший річковий порт
4 липня в селі Раковець, що на Городенківщині відкрили перший річковий порт «Раковець».

На урочистості завітали заступники голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк та Сергій Басараб, сільський голова Раковця, голова РДА та жителі села, повідомляє кореспондент Бліц-Інфо.

Порт призначений для плотів, катерів та байдарок що сплавляються по Дністрі, а також це домівка першого мілкоплавного корабля «Юрій», який зупинився тут ще у 2012 році.

 «Порт прийматиме від 200 до 300 людей в день, саме скільки сплавляються Дністром. Це саме той варіант коли подорожуючи в екстремальних умовах можна відпочити комфортно», - розповідає директор туристичної компанії "5 стихія", що споруджувала порт Володимир Мазур.

За словами Мазура, він працюватиме з 1 квітня до 1 листопада. Впродовж цього часу, відпочиваючі, які сплавляються Дністром зможуть тут зупинитися на ніч, відпочити, прийняти душ, поїсти, а також зарядити телефон.

«Також ми також плануємо зробити систему портів, для тих хто сплавляється на плотах. Через кожні 20 км будуть такі порти, адже саме стільки може пройти пліт без зупинки», - зазначає керівник «П’ятої стихії».

З нагоди відкриття, капітану першого плота, який зупинився у порту вручили подарунок – маленьку бочку пива. Ним став підприємець з міста Снятина Володимир Николайчук. Він разом з сім’єю та друзями десять років поспіль влаштовує кількаденні плавання Дністром.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 05.07.2015 15:44
загрузка...