До Дня героїв нагородили прикарпатських ветеранів і волонтерів

news-image: До Дня героїв нагородили прикарпатських ветеранів і волонтерів
З нагоди Дня героїв в Івано-Франківську вручили відзнаки ветеранам АТО та волонтерам

За словами ветерана АТО, головного лікаря яремчанської лікарні Олександра Соколюка, наразі хлопці потребують того, щоб про них не забували, а також – психологічної допомоги.

У свою чергу заступник голови ОДА Ігор Пасічняк наголосив, що за 27 років незалежності ми зараз не мали б зустрічати з фронту загиблих героїв.

"Здавалося ми мали б зараз вшановувати героїв давнини, але постійно на фронті гинуть чи травмуються наші сучасники. Наші герої сьогодні поруч з нами. Багато людей, які робили героїчні вчинки сьогодні є тут. Тому ми відзначаємо не тільки учасників бойових дій, але і волонтерів. Схиляємо перед вами голови і дякуємо за ваші вчинки. Ми обов'язково переможемо",- звернувся до присутніх Пасічняк.

Опісля нагородили відзнакою ОДА та обласної ради "За бойову звитягу" ветеранів АТО: Тараса Борищака, Ігоря Вилку, Назара Драгомирецького, Юрія Івасишина, Андрія Кухарського, Анатолія Мельничука, Івана Рудяка, Тараса Самсонова, Андрія Ступніцького, Ярослава Худяка, Вадима Копитка, Максима Пермінова та Олександра Соколюка.

Також вручили відзнаки президента України "За гуманітарну участь в антитерористичній операції" волонтерам Юрію Старку, Олегу Савчуку, Юрію Бардзію, Володимиру Савчуку та Вгору Комару.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.05.2019 16:21
загрузка...