До Франківська завітала танцювальна команда StepAfrica з США

news-image: До Франківська завітала танцювальна команда StepAfrica з США
У вівторок, 23 квітня відбувся грандіозний концерт танцювального колективу StepAfrica. Учасники колективу показали неймовірне шоу, тому глядачі не залишилися незадоволеними.

StepAfrica - це танцювальний колектив зі Сполучених Штатів Америки. Вони перший у світі колектив присвячений саме степінгу. Запитаєте що таке степінг? Степінг - це досить динамічний танець, який супроводжується вигуками, тупотінням ніг і хлопками в руки, а також по собі. Кожен учасник колективу має свою історію, чому вони почали танцювати. Одну з них ми особисто запитали про те, чому вона обрала цей неповторний стиль танцю.

- Отже, розкажіть, будь ласка, про те, чому ви обрали саме степінг?

- Я почала степити, коли приєдналася до жіночої спільноті в університеті. Степінг - це танець який зародився в спільноті, він базується на відносинах між людьми, а також концентрації, тому коли я приєдналася саме до університетської жіночої общини я почала займатися саме цим видом танцю. Отже, це моя історія. І тоді, коли мені випав шанс стати частиною колективу StepAfrica - першої танцювальної команди в світі зі степінгу, я приєдналася до них. І зараз я дуже рада, що є частиною цієї спільноти. Але це моя історія, кожен з учасників має свою власну історію.

- Ви вже провели певний час на території України, тоді що ви можете сказати про наші традиційні танці, людей. Чи сподобалося вам все?

- Звісно мені сподобалися ваші народні танці. Вони поєднують різні стилі танців і це дуже захоплює. Деякі з них дуже жіночні і дуже прості у вивчені. Для мене це досить актуально, адже окрім степінгу я танцюю і сучасні види танцю такі як джаз фанк та інші. Я можу сказати, що ваші танці такі незнайомі мені і в той час дуже рідні. Це танці, які об'єднують. Мені дуже приємно відволіктись на такого роду танці, тому що ми танцюємо степінг весь час і така приємна перерва була дуже доречна.

Виступ колективу StepAfrica проходив у Драматичному театрі імені Івана Франка. Всі учасники показали високий професіоналізм міксуючи сучасність з традиціями африканських народів. Так глядачі побачили і національне вбрання племен Південної Африки, і танець шахтарів під назвою Ґамбу, а також найменші глядачі могли спробувати себе у цьому оригінальному стилі танцю.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.04.2019 12:31
загрузка...