До поліції Прикарпаття надійшло 5 повідомлення щодо порушень виборчого законодавства

news-image: До поліції Прикарпаття надійшло 5 повідомлення щодо порушень виборчого законодавства
З початку передвиборчої кампанії поліцією Прикарпаття зареєстровано 5 повідомлень щодо подій, пов’язаних з виборами, одне із яких кваліфіковано як кримінальне правопорушення.

16 червня Тисменицьким відділом поліції зареєстровано 4 повідомлення про події, пов’язані з виборчим процесом. У всіх зверненнях, які напередодні надійшли до відділу поліції, йшлося про розповсюдження в місті Тисмениці передвиборчих агітаційних матеріалів про кандидата у Народні депутати, які розміщені, ймовірно, не за кошти виборчого фонду. Щодо даних звернень правоохоронці проводяться перевірки, за результатами яких будуть прийняті рішення відповідно до чинного законодавства. Про це пише сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Також правоохоронцями розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 157 ККУ (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача).

Нагадаємо, що за порушення виборчого законодавства передбачено не лише  адміністративну,  а й кримінальну відповідальність. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.06.2019 19:40
загрузка...