До Великодня в Івано-Франківську з'являться шість християнських муралів

news-image: До Великодня в Івано-Франківську з'являться шість християнських муралів
У рамках проведення щорічного фестивалю «Вгору серця» та святкування Великодніх свят в Івано-Франківську планується створення серії християнських муралів «Час сакрального мистецтва».

На фасадах будинків на вулиці Лепкого,1, 6А, 9, 16 та на вулиці Шевченка між будинками №32 і №34 – створять об’ємні мурали. Ще один мурал створять на фасаді будинку по вулиці Незалежності, 148. Про це повідомляють в КП ПІК «Палац».

Мистецькі роботи щодо створення муралів за вищевказаними адресами проводитимуться з 22 по 25 квітня 2019 року.

Розклад найбільших активностей:

  • 22 квітня, 16.00 год. – вулиця Лепкого, 1, 16;
  • 23 квітня, 16.00 год. – вулиця Незалежності, 148;
  • 25 квітня, 16.00 год. – відкриття – перформанс муралу на вулиці Лепкого, 1.

Працюватимуть над стінописами франківські художники Олесь Базюк, Ярема Стецик, Віталій Пернеровський, Віталій Новий, а також запрошені митці зі Львова – Данило Мовчан, Олена Смага, і інших міст.

«Створення християнських муралів – справжній прецедент для Івано-Франківська. Є ідея створити серію таких стінописів по всьому місту, а потім прокласти своєрідний духовний веломаршрут по ознайомленню з ними», – розповідає директор КП «Простір Інноваційних Креацій «Палац» Володимир Гайдар.

Крім того, в період з 22 квітня до 21 травня 2019 року на території Комплексу колишнього палацу Потоцьких відбудеться виставка іконопису «Час сакрального мистецтва».


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.04.2019 17:53
загрузка...