Доктор юридичних наук з США прочитав лекцію для франківських студентів

news-image: Доктор юридичних наук з США прочитав лекцію для франківських студентів
12 листопада в Університеті Короля Данила відбулося бінарне заняття на тему «Моральне коріння права в Америці».

Його провів американський юрист, доктор філософії Джеймс А. Девідсон, спільно з деканом юридичного факультету УКД Романом Васильовичем Зваричем. Доктор Джеймс А. Девідсон вже понад 40 років є частиною судової системи США.

Джеймс А. Девідсон, як і Джордж Вашингтон, вважає, що релігія та мораль – це найважливіші стовпи громадянського суспільства.

«Важливим аспектом вільного суспільства є рівна свобода кожного. Але вона не передбачає однаковий кінцевий результат. Таким чином, уникнути деспотизму та анархії можна лише завдяки людській моралі», – розповідає Джеймс А. Девідсон.

Із студентами викладач поділився знаннями історії Англії, аспектів британського законодавства, адже саме воно вплинуло на американське, а також і роздумами про суд присяжних. У його адвокатській практиці був один доволі кумедний випадок, коли присяжним вдалося швидше прийняти одностайне рішення завдяки грі «Чикаго Буллз».

«Суд розглядав справу пацієнта та виніс рішення проти нього. Я зателефонував кільком присяжним. 11 з 12 розуміли, що доктора треба захистити, але одна жінка вважала, що лікар винен. Для того, щоб подивитися гру улюбленого клубу, всі присяжні перейшли на її сторону», – розповідає Джеймс А. Девідсон.

Студенти, які відвідали бінарне заняття відзначають, що цей досвід був надзвичайно цікавим та корисним для них.

«Побувати на лекції такого досвідченого юриста – дуже цікаво. До того ж, Джеймс А. Девідсон розкрив цікаві сторони права, про які ти не завжди задумуєшся. Мені подобається, що УКД залучає до навчального процесу лекторів з усього світу, з різним досвідом та різнобічними знаннями», – розповів після заняття студент Микола Книгницький.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.11.2019 11:43
загрузка...