Дорожче, але без черг: В Івано-Франківську відкрили ще один паспортний сервіс

news-image: Дорожче, але без черг: В Івано-Франківську відкрили ще один паспортний сервіс
Сьогодні, 7 серпня, на Пасічній в Івано-Франківську (вул. Галицька 139а) відкрився новий Паспортний сервіс.

Просторий офіс зможе приймати велику кількість людей та допомогти у виготовленні документів, пише Галицький кореспондент.

«Процедура з оформлення закордонного паспорту триватиме оперативно – 7 робочих днів і 20 днів у звичайному порядку. Паралельно у новому сервісі працює десять фото кабінок», – розповідає Христина Дегтярьова, начальник відділу обслуговування громадян.

1247 гривень коштуватиме терміновий паспорт, а 993 – звичайний. З 8 ранку у новому сервісі паспорти оформили вже 46 людей.

Щоб оформити закордонний паспорт потрібно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та закордонний паспорт, (якщо раніше він був). Для оформлення паспорту дитині потрібно мати із собою свідоцтво про народження, ідентифікаційний код при наявності, фото (якщо такі робилися попередньо в ательє) присутність когось із батьків та дитина.

Також у паспортному сервісі презентували свою «родзинку»- мобільний пункт для виїзного оформлення паспортів. Цей автомобіль буде подорожувати по області за графіком і жителі райцентрів,міст та сіл зможуть оформити документи у своєму місті.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.08.2018 12:05