Дві франківські школи отримали 20 комп’ютерів

news-image: Дві франківські школи отримали 20 комп’ютерів
Завдяки співпраці ІТ компанії та Благодійної організації “Благодійний Фонд “Покоління Ю.Ей”” в рамках проєкту CodeClub у двох загальноосвітніх школах Івано-Франківська стало більше можливостей займатися програмуванням.

В кожну школу було поставлено по 10 комп’ютерів з моніторами. Івано-Франківський ІТ кластер допоміг транспортувати цю техніку з Києва. Про це повідомляє Івано-Франківський ІТ кластер.

2 та 10 школи були обрані не випадковим способом, а завдяки викладачкам, що в них працюють.

Оксана Любінець, вчителька інформатики 2 школи є однієї з найактивніших викладачок нашої мережі, а також співавторкою навчальної програми для шкіл та позашкілля, що місяць тому отримала гриф МОНу, Ще, минулого літа, Оксана представляла Україну на міжнародній конференції з мови програмування Scratch в Лондоні.

Олеся Глушко, вчителька інформатики 10 школи, яка приєдналася до мережі два роки тому й активно працювала з дітьми в позаурочний час. Цього навчального року у неї такої можливості не було через щільний графік використання комп’ютерних класів для шкільних занять. Тож в 10 школі знову запрацює клуб програмування для дітей Code Club

Читайте нас у FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.01.2020 11:12
загрузка...