Двоє дітей-сиріт з Надвірної отримали житло

news-image: Двоє дітей-сиріт з Надвірної отримали житло
Сьогодні, 5 листопада двоє дітей-сиріт отримали нове житло.

Про це повідомляє Бліц-Інфо з посиланням на Надвірнянську РДА.

В однокімнатній квартирі, що знаходиться в Надвірні (в панельному будинку з комунальними вигодами, загальна площа квартири – 37.5 кв.м., житлова площа -18.1.кв.м., вартість житла – 326 тис. грн.) мешкатиме Федорчук Микола Сергійович, 22.12.2001 року народження разом із своєю прийомною мамою Савин Марією Миколаївною. 

У двокімнатній квартирі, що знаходиться в м. Івано-Франківськ (в цегляному будинку з комунальними вигодами, загальна площа квартири – 40.8 кв. м., житлова площа – 26.4 кв.м., вартість житла – 326 тис.грн.) проживатиме Даниш Ганна Дмитрівна, 24.10.1999 року народження. Ганна зараз навчається в Івано-Франківському базовому медичному коледжі за спеціальністю “Сестринська справа” та проживала разом із прийомними батьками.

Микола Федорчук та Ганна Даниш перебували на соціальному квартирному обліку служби у справах дітей Надвірнянської районної державної адміністрації, як діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи, з їх числа, які потребують придбання житла.

Житло було придбано за рахунок коштів субвенції з державного місцевого бюджету на придбання житла для дитини-сироти та особи, з їх числа було придбано квартири.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.11.2018 05:10