Двоє відомих франківців отримали звання "Тато року"

news-image: Двоє відомих франківців отримали звання "Тато року"
Організатори всеукраїнської премії запевняють, що бути татом — модно, а тих, хто робить батьківство в Україні справжнім трендом XXI століття, треба знати.

Голосування за найкращих татусів тривало онлайн на сайті проєкту, пише Освіторія.

У номінації «Освітянин» переміг експерт «Освіторії» Ігор Хворостяний.

Ігор Хворостяний — керівник старшої «Новопечерської школи», учитель української мови та літератури, кандидат філологічних наук, в освіті працює 14 рокiв. За цей час став співавтором і лектором онлайн-курсів «Лайфхаки з української мови» і «Лайфхаки з української літератури», що покликані надати можливість усім вивчити українську або підготуватися до ЗНО. Є автором шкільного посібника «Українська мова: лайфхаки», університетського посібника «Історія української літератури 2-ї половини ХІХ століття». Головне ж і найбільше «співавторство» — доня Соломія.

У номінації також змагалися Володимир Алєксєєв, Роман Тичківський, Олександр Тарченко та Олександр Елькiн. 

Окрім того, на премії визначили переможців у номінаціях «Тато-блогер», «Тато-зірка», «Тато-лікар», «Тато-спортсмен», та вибір 4MAMA.UA

Зокрема, в номінації «Тато-зірка» найбільше «вподобайок» набрав Юрій Горбунов, із ним змагалися Олександр Педан, Володимир Остапчук та Олег Скрипка. А «Татом-спортсменом» став Василь Вірастюк, за якого голосували активніше, ніж за Олександра Усика, Андрія Шевченка та інших.

«Бути реалізованим як тато — тепер так само важливо, як і досягти успіху в кар’єрі, зреалізувати свій особистий потенціал. Ми хочемо розповісти усій країні про найкращих тат України», — каже Оксана Шевченко, головна редакторка сайту 4mama.ua, який заснував премiю «Тато року».


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.06.2019 09:35