Екологічне Бюро УГКЦ запустило новий челендж #СтопМарнуваннюВоди

news-image: Екологічне Бюро УГКЦ запустило новий челендж #СтопМарнуваннюВоди
З нагоди Дня води та #Великопосна_ініціатива ЕкоБюро УГКЦ запускає челендж #СтопМарнуваннюВоди.

Зранку встав, око вмив, зуби почистив, личко поголив, а ВОДУ при цьому ЗАОЩАДИВ? 

В той час коли понад два мільярди людей не мають доступу до чистої води, мільйони хворіють і навіть вмирають з цієї причини, навіть одна людина, без будь-якої користі, може перетворити щоденно сотні літрів безцінного Божого дару води в стоки.

Це відбувається, коли ми не закриваємо кран в той час, коли чистимо зуби, голимось чи намилюємо руки, адже з відкритого крану витікає близько 15 л води за хвилину. При цьому, нераціонально використовуються та марнуються й інші природні дари і завдається шкода навколишньому середовищу, адже здебільшого ми використовуємо теплу воду, для нагрівання якої витрачається струм, газ чи інші енергоносії.

"В цьому контексті екологічне навернення є водночас дуже простим та важливим – коли не користаємо, то закриваймо кран, щоб не марнувати безцінний блакитний Божий скарб. Долучись до челенджу та поділись своїми методами заощадження води під хештегом #СтопМарнуваннюВоди, а також не забудь про фото, щоб увесь світ побачив, який ти молодець", - закликають в Еко Бюро.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.03.2019 15:47