Фарби холі та виступ Дзідзьо: Ямниця відсвяткувала 575-й день Народження

news-image: Фарби холі та виступ Дзідзьо: Ямниця відсвяткувала 575-й день Народження
4 серпня село Ямниця відзначило 575-у річницю з часу першої письмової згадки, яка датується 1444-м роком.

Населений пункт вдруге святкував свій День народження у складі Ямницької об’єднаної територіальної громади, інформують на сайті ОТГ.

В рамках програми фестин протягом дня відбулося чимало цікавих заходів для ямничан та гостей. Недільне дійство розпочалося ранковою Божественною Літургією у храмі св. Миколая. 

Погожого дня у місці проведення фестин зібралась чимала аудиторія. Для дітей було організовано розважальні атракції, також діяла виїзна торгівля.

Продовженням святкування стали забави й ігри для дітей та молоді. Традиційний конкурс малюнків на асфальті зібрав цьогоріч багато юних художників, котрі за допомогою кольорової крейди вимальовували дитячі шедеври. Найстаранніші учасники конкурсу за свої творіння отримали заохочувальні призи.

Опісля на активну молодь очікувала цікава розвага –  свято фарб холі, яке у поєднанні із запальними танцями зафарбувало одяг та обличчя учасників у яскраві веселкові барви.

Для сильних духом і тілом на місцевому стадіоні влаштували захоплюючі спортивні змагання. Найактивніші жителі мали нагоду спробувати свої сили в армреслінгу, підніманні гирі, жонглюванні м’ячем, стрибках через скакалку, ходьбі на ходулях, ударах по м’ячу на точність та перетягуванні канату. По завершенні змагань переможців нагородили грамотами й подарунками за старання і наполегливість.

Ближче до вечора урочисту концертну програму розпочала аматорська хорова капела “Дзвін”. Привітати ямничан на свято прибуло чимало поважних гостей з області, району, довколишніх сіл, а також партнери Ямницької громади з ґміни Свьонтки (Республіка Польща).

Концертну програму продовжили мистецькі дарунки для ямничан за участі аматорських колективів будинків культури Ямницької ОТГ, а також сіл Рибне, Майдан, Угринів і Клузів. 

Приємним моментом святкового дійства стало нагородження жителів села у різних номінаціях. Відзначили найстаршого і наймолодшого жителів, найстаршу і наймолодшу подружні пари. 

Найочікуванішою подією вечора став виступ популярного українського гурту “Дзідзьо”. Драйвовий виконавець традиційно вийшов на сцену у сценічному образі з пір’ям на голові і запалив публіку своїми відомими хітами. Декотрим глядачам навіть пощастило отримати футболки, сувеніри та автографи від хед-лайнера.

Завершились недільні фестини далеко за північ розважальною дискотекою для молоді.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.08.2019 19:55
загрузка...