Фестиваль #МамаФест_ІФ

30 березня в Івано-Франківську відбудеться одноденний фестиваль #МамаФест_ІФ

Організаторками стали чотири досвідчені матусі і громадські діячки, яким не сидиться на місці -  Ольга Тут, Людмила Лінник, Ольга Попова та Ольга Новак.

Проект реалізовується на волонтерських засадах разом з друзями ГО «Культурно-освітнє товариство інвалідів «Українська Молодіжна Група» і Громадським Простіром "Гармонія".

Метою фестивалю є створення платформи для спілкування та обміну досвідом між батьками, підвищення рівня обізнаності щодо позитивного батьківства.

Організаторки запросили експертів та експерток з питань здоров'я, вагітності, пологів, батьківства. Також готуються майстер-класи, де учасники і учасниці співатимуть колискових, навчаться правильно намотувати слінги, майструвати разом з дітьми іграшки, сувеніри та ще багато цікавого.

Для дітей передбачені дитячі розваги, а татусі зможуть поспілкуватися в барбекю-зоні, де насправді у всіх буде можливість приготувати щось смачненьке на вогні.

Особливим подарунком для матусь стане спеціально обладнана фотозона і фотографії від талановитої Яніни Доценко.

Детально ознайомитися з програмою, гостями, експертами та експертками фестивалю можна на сторінці “Фейсбуку” за посиланням: https://www.facebook.com/events/396182694510354/

Заплануйте собі 30-го березня відвідати #МамаФест_ІФ, який відбудеться за адресою Молодіжна,54 відкритий простір Miculab. МіжCulturна Labораторія з 10.00 до 19.00 год.

Вхід безкоштовний, можлива оплата матеріалів на деяких майстер-класах.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 30.03.2019 10:00
загрузка...