Фільми, вистави і воркшопи: Що цікавого цього тижня у Франківську?

news-image: Фільми, вистави і воркшопи: Що цікавого цього тижня у Франківську?
Вистави, презентації, лекції або ж кінопокази. В Івано-Франківську щодня відбувається багато різноманітних культурних подій.

Планувати дозвілля варто завчасно, тож кореспондентка Бліц-Інфо зібрала найцікавіші події цього тижня - з 17 до 23 грудня.

Розпочнеться тиждень з показу фільму Сімона Леренґ Вільмонта "Віддалений гавкіт собак". Всіх бажаючих переглянути стрічку чекають о 18.00 год. в Urban Space 100 (вул. Грушевського, 19). Вхід вільний.

Фільм спостерігає за життям 10-річного Олега, чиє життя перевернулося догори ногами через війну на сході України. Олег живе зі своєю улюбленою бабусею Олександрою у невеликому будинку в селі на лінії фронту. Більшість людей уже покинули їхнє село, але Олегові та Олександрі подобається жити там разом, тому вони хочуть залишитися і далі дбати одне про одного. Але життя стає дедалі складнішим, і війна все ніяк не закінчується.

Світлина від Мандрівний Docudays UA на Прикарпатті.

У віторок 18 грудня, у Франківському драмтеатрі відбудеться прем'єрний показ музичної казки "Як слон Хортон висиджував яйце".

Ця казкова історія відбувається у джунглях, коли закінчується сезон дощів і починається велике свято літа. Та сумує в цей чудовий час тільки пташка Мейзі. Вона не може відправитись на святкування, бо їй потрібно гріти у гнізді своє майбутнє пташеня. Чим закінчиться ця історія, та чи таки відправиться Мейзі на святкування? Відповідь дізнаєтесь вже зовсім скоро.

А вже о 15.00 год в Студентський простір Paragraph‎ (вул. Шевченка, 57) відбудеться Показ мод "Стиль сильних особистостей". Вхід вільний.

Ми живемо в час швидких змін, де на людей впливають різні сили - релігія, культ споживача, оточуючі, рідні, друзі і мода. Щоб людині залишатися собою треба стати особистістю.Та хто ж ця особистість? Особистість це та, хто може вибирати, а не плисти за вказівками інших. "Стиль сильних особистостей" - це не просто показ моди, це вираження себе через речі та їх поєднання. Показ - що вартий вашої уваги і який, ми обіцяємо, нікого не залишить байдужим. Та це ще не все! На вас чекає не лише грандіозне шоу, а й чарівна музика, поезія та кавабрейк.

Світлина від Студентський простір Paragraph.

На завершення дня, о 18.00 год франківців запрошують у драмтеатр на показ вистави Заробітчанки або Мамо, повернись…

Вигаданий світ примарного благополуччя манить відкритими шляхами, безмежними можливостями та розкошами "справжнього" життя... Заманює туди, де шляхи перетворюються на манівці, праця – на дим, можливості - на безвихідь. А життя...позбувається сенсу. Сповідь семи заробітчанок, відкриє правду про тисячі їм подібних. Вони шукали щастя... А може щастя і сенс життя: просто бути там, де ти потрібен... 

19 грудня, на свято Миколая, франківців запрошують о 18.00 год відвідати драмтеатр, де відбудеться показ вистави Модільяні.

Історія останніх трьох років життя і кохання видатного художника Амедео Модільяні, одна з робіт якого входить до трійки найдорожчих картин світу, розгортатиметься в наш час, у стінах психіатричної лікарні, в уяві чоловіка, що вважає себе абсолютним генієм. 

Результат пошуку зображень за запитом

У четвер, 20 грудня о 18.00 год. у франківському драмтеатрі відбудеться показ вистави Оце так Анна ..!

Прадавні люди, без сумніву, помилялися, гадаючи, що Земля буцімто тримається на трьох китах, адже  цілком зрозуміло, що цей феномен відбувається тільки завдяки Анні! Принаймні у цьому щиро переконані Бернар та Жаклін, у яких Земля тільки і робить, що з-під ніг вислизає.  Молода парочка  вирішила урізноманітнити своє інтимне життя, але замість милої, «невинної», романтичної шлюбної зрадочки на них чекає пікантна пастка у власному домі і незліченні курйози… Однак ніхто і не підозрював на що здатна ця Анна! 

Результат пошуку зображень за запитом

На завершення робочого тижня у п'ятницю, 21 грудня о 18.00 год. у франківськму драмтеатрі покажуть виставу "Солодка Даруся".

Найкращі солодощі можуть перетворитись на гірку отруту, наймиліша людина — на ворога, любов — на прокляття... А німота буває сильніша від найгучніших слів. Односельці вважають німу Дарусю божевільною та подейкують, що їй не можна... цукерок... Приголомшуюче одкровення в пронизливій пісенній оздобі, при тріпочучому, мов серце, світлі каганця. Вистава, що стала подією в театральному житті України та примусила заговорити про Івано-Франківський театр, як такий, що має потенціал для виходу на світовий рівень мистецтва. Краща, за словами авторки, постановка культового твору.

Результат пошуку зображень за запитом

В суботу, 22 грудня о 18.00 год. франківців запрошують у драмтеатр на показ вистави "Енеїда".

Отже, любий синочок спокусниці Венери, внук Зевса та просто моторний хоч куди козак Еней мандрує у пошуках «землі обітованої», обіцяної йому небожителями…Не зважаючи на намагання «сучої дочки» Юнони збити його з вірної дороги, Еней пройшовши рай і пекло, таки дістанеться омріяних берегів, але тут історія тільки починається…Сучасне прочитання славетного шедевру Івана Котляревського – спроба осмислення минулого і майбутнього України.

На завершення тижня у неділю, 23 грудня о 14.00 год. в Urban Space 100 (Грушевського, 19) відбудеться воркшоп Як втілити ідею в реальність - Олександр Шиманко.

Поговоримо на нашу любиму тему ‘Як оприділитись з ідеєю і обрати саме ту ідею, яка буде тебе надихати’ разом з успішним стартапером та інноватором 2015 року Sasha Shymanko. Як стартанути з власною справою? Як побороти страх почати і знаходити мотивацію продовжувати свій власний проект, власний бізнес? Як знайти команду і з цієї команди створити сім‘ю? І звичайно як «забити» на думку оточення, яка багатьох з нас ступорить почати?

Участь безкоштовна. Реєстрація в мессенджер: піб, вік та контактний номер телефону або ж за номером телефону 0952772088

Світлина від B2U - business2you - Бізнес для Тебе.

А вже ввечері о 18.00 год. франківців запрошують на показ вистави ВОНА-ЗЕМЛЯ.

Бог, Мати, Син, Земля, Дорога – то є святі образи на іконостасі планети. 

Мученики і праведники історії людства волають про милосердя та любов, 

про воз‘єднання Матері і Сина, про кінець війни… 

Вистава-зойк Матері-Землі за убитими дітьми, у якій «очищення» - 

трансформація безмежного болю у безмежну віру, у світло творіння Нації - 

відбувається через сакральне молитовне дійство.

Результат пошуку зображень за запитом


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.12.2018 07:02