Франківці через петицію просять замість ринку створити громадський простір


17 квітня на сайті електронних петицій почали збирати підписи до міської влади з проханням перетворити ринок між вулицями Шпитальною та Дністровською на громадський простір.

У тексті петиції йдеться не лише про громадський простір, а й про прохання реставрувати будівлю кінного млина, пише Бліц-Інфо.

"Центр міста повинен притягувати до себе як туристів, так і жителів міста. Шкода, що в самісінькому центрі, за дві хвилини ходьби від ратуші, в нас знаходиться цей потворний ринок. Він жодним чином не облагороджений, торгівельні ряди надто вузькі, торгівля ведеться в пошарпаних палатках, по ринку неможливо нормально пересуватися, а продають там самий лише непотріб.

В цивілізованому світі такі ринки закривають, оскільки на їхній території неможливо слідкувати за порядком, саме в таких місцях ведеться торгівля наркотиками. Тому пропоную повернути цю територію в комунальну власність та організувати на ній місце відпочинку, сквер або будь-який інший громадський простір. Також, історичну будівлю кінного млина необхідно реставрувати. Такій потворі не місце в центрі нашого чудового міста!",- йдеться в петиції.

Для розгляду петиції до 16.07.2019 потрабно ще 229 підписів. Підписати її можна тут.

До теми: Петиції до влади Івано-Франківська: Замість "П'ятачка" - зелену зону