Франківці скаржаться на купи болота, які тижнями не прибирають з тротуарів

news-image: Франківці скаржаться на купи болота, які тижнями не прибирають з тротуарів
В Івано-Франківську розпочали прибирати суміш, якою взимку посипали дороги. Втім, містяни скаржаться на купи болота, які залишають комунальники на вулицях міста.

Відповідний допис у спільноті "Комуналка" опублікував ‎Ігор Роп'яник‎. Франківець виклав фото вулиці Залізничної, що біля вокзалу. За його словами, споглядають цю "красу" гості міста ще з минулого тижня.

"От звідки, скажіть, на наших вулицях стільки болота? Звідки воно потрапляє в середмістя? Якщо б це був транспорт "з полів-городів, гір-Карпатів", то по дорозі до Франківська болото мало б розтруситися. А в місті звідки?..Дуже часто бачу, як з будмайданчиків виїжджають вантажівки з колесами, обліпленими болотом. Може б то наша муніципальна варта, чи як їх там звати, трохи "пошугала" цих нехлюїв? Чи маємо так вічно жити в багні і дихати влітку порохами?",- йдеться у дописі.

Варто зазначити, у коментарях франківці зазначають, що такі купи болота непоодинокі. Також містяни нарікають, що часто саме забудівники залишають за собою бруд. 

"Нехай прибирають на всіх вулицях. Бо дихати немає чим, коли йдеш таке враження, що й не в місті живеш. Особливо вулиця Мельника та Сахарова. Центр же...",- зауважує Ольга Семененко.

"На вулиці Деповська та сама картина, комунальники позгрібали, а вивезти забули. Місто нестерпно засмічене. Особливо відчутно навесні, коли вітер дує в лице разом з порохами і сміттям, а білі кросівки перетворюються в чорні",- обурюється Olha Donchenko.

"На Деповській і Кисілевській стоять ці купи бруду вже довгий час і їх ніхто не прибирає... Шкода роботи прибиральників, які старалися, робили роботу, а їх ніхто не забирає...",- пише Olexandr Lisovy.

"Всьому вині забудівники, які найбільше податків платять і найбільше високооплачуваних робочих місць створють, добре, що будівельна галузь розвивається, а посипали болотом, не прибирають, а змітають в газони, потім вітер розносить і відкриті грунти без газонів. От чого ті купи стоять, щоб вітер розносив, їх треба було заразу забрати",- нарікає Igor Matsiborsky.

"Було б добре оті купочки сміття чи болота не настоювати на прибраних територіях, а відразу збирати та вивозити на сміттєзвалища. Мабуть, з кожним разом сміття і відповідно пилюки поменшало б. Та чомусь цього не роблять",- наголошує Сакко Руж.

 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.03.2019 18:23