Франківців кличуть на прем'єру вистави "Продавець дощу"

news-image: Франківців кличуть на прем'єру вистави "Продавець дощу"
У п'ятницю, 28 червня франківський драмтеатр презентує трагікомедію американського драматурга Річарда Неша "Продавець дощу".

Керівник драмтеатру Ростислав Держипільський розповів, що прем'єра вистави "Продавець дощу" у цьому сезоні остання, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

За словами режисера-постановщика Андрія Кирильчука, книжку, за якою покладено виставу було перекладено 40 мовами.

"Це надзвичайна бродвейська п'єса. У двох діях немає жодного негативного персонажу. У час суєти ми надаємо великого значення грошей і соціальним благам, але забуваємо, що внутрішній стержень в життєвої історії кожного з нас відіграє ключову роль. У даному випадку — це сила віри", - зауважує Кирильчук.

Він зазначає, що дія вистави відбувається у 1920-і роки в охопленому засухою сільському містечку на заході Америки. На ранчо сім’ї Карі вже кілька місяців панує засуха, коли з`являється Старбак, який обіцяє за певні кошти викликати дощ. 

Актор Павло Кільницький, який грає Старбака зазначає, що у нас складний час є дуже актуальною, адже у ній є слова "Подивіться на багряний захід сонця. Вам не здається, що воно наповнена кров'ю?".


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 26.06.2019 11:34
загрузка...