Франківців кличуть взяти участь у "теплому аукціоні"

news-image: Франківців кличуть взяти участь у "теплому аукціоні"
Протягом місяця ГО «Відкриті Клітки Україна» спільно з Молодіжним центром «Параграф» влаштовують благодійний аукціон, щоб подарувати тепло тваринам, які цього потребують.

Організатори «Теплого Аукціону» мають на меті зібрати кошти для допомоги тваринам у притулку «Вуглик», адже у зимовий період вони особливо в цього потребують. Притулок знаходиться у селі Красів, львівської області, а також він має філіал неподалік Дніпра.

Зараз "Вуглик" — це один із найбільших притулків в Україні та світі. Тварини, які живуть у притулку були врятовані від холоду, голоду та смерті і отримали шанс на краще життя. Окрім кішок та собак, там також проживають коні, корови, кози та багато інших тварин, які потребують нашої допомоги.

Аукціон триватиме з 1 по 29 грудня. «Лотами» на аукціоні є не лише речі, а ще й послуги (наприклад, манікюр, фотосесія чи майстер-клас), які готові надати продавці та зустрічі (тут лотом стає сам подавець, який йде на зустріч із покупцем). Лот отримує той, хто на час закінчення аукціону (29.12.2019 о 23:59:59) зробить найвищу ставку та своєчасно здійснить оплату.

Реєструвати лоти потрібно за посиланням.

Обрати лот, ознайомитись з правилами аукціону та іншими деталями можна в фейсбук-спільноті за посиланням.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.12.2019 07:10
загрузка...