Франківців закликають проголосувати за найкращий проект котеджу

news-image: Франківців закликають проголосувати за найкращий проект котеджу
Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності міської ради проводить онлайн голосування в номінації «Приз глядацьких симпатій».

Це є відкритою складовою 2-го етапу конкурсу «Кращий ескіз намірів забудови садибного, садового або дачного будинку», пишуть у мережі.

У цьому конкурсі беруть участь ескізи намірів забудови садибних, садових та дачних будинків, на які видані будівельні паспорти забудови земельної ділянки протягом 2018 – 2019 років, та за згодою їх авторів - архітекторів.

На першому етапі фахівці Управління відібрали 10 з більш як 300 проектів. Відкрита частина конкурсу має за мету визначити переможця в одній з номінацій, а саме «Приз глядацьких симпатій», голосуванням на ФБ-сторінці Управління.

Як проголосувати?

ВСІМ учасникам мережі Facebook пропонується із переможців першого етапу, анонімних 10 варіантів, обрати лише один і проголосувати за нього, вказавши його № в коментарі до допису. У разі як хтось проголосує більш як за 1 варіант, то до уваги буде взято лише останній вибір.

Голосування триватиме до 24-00 наступної п'ятниці, 28 червня. Обговорення проектів не тільки не заборонене, а навпаки - дуже вітається.

Переможця буде нагороджено гарним призом-статуеткою та поважною грамотою міського голови.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.06.2019 08:26
загрузка...