Франківцям презентували програму для аналізу передвиборчих програм

news-image: Франківцям презентували програму для аналізу передвиборчих програм
Сьогодні, 12 березня березня в Івано-Франківську презентували онлайн-інструмент порівняння програм топ-10 кандидатів у Президенти.

Щоб допомогти громадянам зробити раціональний вибір, аналітики ГО “Центр UA” підготували унікальний для України онлайн-інструмент порівняння програм кандидатів, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Координатор мережі ГО “Центр UA” в Івано-Франківській області Андрій Фендик зауважив, що ідея створення програми виникла близько трьох місяців тому. Її створили для того, щоб кожен українець зміг розібратись у своїх вподобаннях.

"Це більше розраховано на тих, хто часто проводить свій час у телефоні. Це дуже легко. Не потрібно витрачати багато часу, щоб визначитись для себе за кого ж голосувати. Я виділив 5 хвилин, щоб пройти тест. Мені було цікаво, це якась певна гра",- ділиться Фендик.

За його словами, інструмент дозволить у простий спосіб ознайомитися з позиціями кандидатів щодо низки державних політиків, відображених у їхніх програмах або надані штабами на запит аналітиків. Кожен громадянин зможе за допомогою онлайн-тесту скласти власну програму ідеального кандидата на посаду президента, спеціальний алгоритм вкаже, чи збігається вона з програмами реальних кандидатів з виборчого бюлетеня.

Пройти тест можна за посиланням


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 12.03.2019 15:58