Франківцям розкажуть про технічну сторону роботи нових медіа

news-image: Франківцям розкажуть про технічну сторону роботи нових медіа
1+1 Digital анонсувала проведення формату 1+1 Digital Weekend 2019. У цьому році проект розпочнеться з серії освітніх заходів у трьох містах України, зокрема, 8-9 червня проект завітає до Івано-Франківська.

Дводенний лекторій про технології та медіа відбудеться в Promprylad.Renovation.

Організація регіональних івентів – це соціальна ініціатива діджитал-команди 1+1 media, мета якої розповісти студентам та молодим фахівцям про технічну сторону роботи нових медіа. Відвідування подій ‒ безкоштовне.

«Формат заходів 1+1 Digital Weekend, який ми запустили в минулому році, отримав багато позитивних відгуків від учасників та надихнув на розширення географії наших івентів у регіонах України. Ми хочемо ділитися знаннями про те, як технології трансформують роботу нових медіа, роблячи їх інтерактивними та мультимедійними. ЗМІ більше не єдині хто виробляє контент – корпоративні блоги деяких українських компаній вже сьогодні можуть зрівнятися за переглядами з новинними сайтами. Тому тематика наших зустрічей об'єднує всіх, хто цікавиться створенням контентних проектів в інтернеті», ‒ зазначає діджитал-директор 1+1 media Анна Ткаченко.

У рамках дводенного івенту спікери розкажуть про роботу сучасних ЗМІ та створення цифрових продуктів на перетині ІТ та медіа – від розробки проекту до монетизації контенту на різних платформах. Сьогодні запуск мультимедійних продуктів передбачає злагоджену роботу дизайнерів, розробників, маркетологів та журналістів, тому захід розраховано на студентів та молодих фахівців, для яких важливо розуміти всі етапи роботи з контентними проектами в інтернеті.

Програма івенту в Івано-Франківську вже доступна на сайті 1+1 Digital Weekend. Щоб приєднатися до заходу, необхідно пройти попередню реєстрацію

Окрім Івано-Франківська, заходи формату 1+1 Digital Weekend відбудуться в Одесі, 20-21 квітня, та Харкові, 11-12 травня.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.03.2019 22:43