Франківцям, які живуть у приватних секторах роздадуть контейнери для збору сміття


ПрАТ «Автотранспортне підприємство-0928» з 1 грудня змінить схему збору твердих побутових відходів на понад 20 вулицях міста.

Згідно з умовами договору підприємство повинне надати людям, які мешкають в приватному секторі спеціальні контейнери або інші засоби збору відходів.

Мова йде про мешканців вулиць Микитинецька, Простора, Токарська, Танкістів, Вербова, Об`їздова, Хриплинська (від № 47а до № 67), Поперечна, Рівна, Котляревського, Йосифа Сліпого, Чехова (ділянка від Островського до Матієва-Мельника), Матієва-Мельника, Островського (від Чехова до Трускавецької), Чайковського, Зелена, Вербицького, Опільського (від Деповської до Вербицького), Чубинського (від Деповської до Вербицького), Чубинського (від Деповської до Вербицького), Кондукторська, Деповська (від №75 до №123).

"Ми переходимо на планово-поквартирну схему збору ТПВ. Вона передбачає надання в безоплатне користування власникам домогосподарств контейнерів місткістю 120 л та збирання відходів виключно із даних контейнерів. Просимо з`явитися на ПрАТ «АТП-0928» для укладання угод про надання послуг з поводження з побутовими відходами та отримання контейнерів", - закликають в АТП.

Контейнери будуть надаватись по договору безоплатного користування тим абонентам, що не мають простроченої заборгованості за попередні періоди перед підприємством.

Укладання договорів про надання послуг з вивезення побутових відходів та видача контейнерів відбудеться в приміщенні ПрАТ «АТП-0928», за адресою: вул. Максимовича 11, м. Івано-Франківськ.

Телефон для довідок: 56-27-33 або 0504338200.

При собі необхідно мати будинкову книгу або довідку про склад сім`ї, паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера (РНОКПП). Видача контейнерів для населення до 15.00 години.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!