Франківець намагався вивезти сина закордон за підробленими документами


Увечері 10 липня прикордонники Чопського загону у пункті пропуску «Тиса» на Закарпатті під час перевірки документів пасажирів рейсового автобуса, що прямував до Італії, прикордонний наряд виявив підробку.

Семирічного сина без згоди матері намагався вивезти за кордон 39-річний житель Івано-Франківська, але у документі виявили підробки, інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

За цим фактом прикордонники надіслали до Ужгородського РВ поліції ГУНП у Закарпатській області повідомлення про виявлення можливих кримінальних правопорушень за ст.358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Неповнолітньому громадяну України, якого намагались незаконно вивезти за межі України, було винесено рішення про відмову в перетині державного кордону. Після завершення процесуальних заходів дорослий з дитиною вибули з пункту пропуску у супроводі співробітників Національної поліції для надання пояснень та проведення подальших слідчих дій.

У зв’язку з цим, Чопський прикордонний загін звертається з проханням до усіх громадян, які планують подорож з неповнолітніми, відповідально ставитись до оформлення своїх документів та документів на дітей, а також не намагатися перетинати кордон за підробленими документами.